Seminarixoa

Hurrengo ekitaldiak

Data Eguna Ordua Izenburua
27 AZA IGANDEA 17:00 Lilo, mi amigo el cocodrilo
27 AZA - 28 AZA HAINBAT EGUN 19:30 Tori y Lokita
30 AZA ASTEAZKENA 20:00 AS BESTAS
04 ABE IGANDEA 17:00 Izurde mutikoa
02 ABE - 05 ABE HAINBAT EGUN 19:30 Berpiztu
11 ABE IGANDEA 17:00 Parque salvaje
11 ABE - 12 ABE HAINBAT EGUN 19:30 La maternal
14 ABE ASTEAZKENA 20:00 LA CONSAGRACIÓN DE LA PRIMAVERA
21 ABE ASTEAZKENA 20:00 MOONAGE DAYDREAM
26 ABE ASTELEHENA 17:00 Ícaro y el minotauro
23 ABE - 26 ABE HAINBAT EGUN 19:30 Vasil
28 ABE ASTEAZKENA 20:00 SURO
29 ABE OSTEGUNA 18:00 ZUHAITZAK LANDATZEN ZITUEN GIZONA
02 URT ASTELEHENA 17:00 La gran aventura suiza

Iraganeko gertaerak

Data Eguna Ordua Izenburua
26 AZA LARUNBATA 20:00 OGIAK HIZKETAN BALEKI
23 AZA ASTEAZKENA 20:00 UN AÑO, UNA NOCHE
20 AZA - 21 AZA HAINBAT EGUN 19:30 El Agua
20 AZA IGANDEA 17:00 Hopper: Oilaskoerbia
19 AZA LARUNBATA 18:00 GANBARA
16 AZA ASTEAZKENA 20:00 SALVAJES, EL CUENTO DEL LOBO
13 AZA - 14 AZA HAINBAT EGUN 19:30 Mira cómo corren
13 AZA IGANDEA 17:00 Los buscamundos
09 AZA ASTEAZKENA 20:00 ENTRE VALLES
06 AZA IGANDEA 20:00 TXOTXONGILOEN MOSTRA: Trashh – Anima, animae, animam
05 AZA LARUNBATA 20:00 TXOTXONGILOEN MOSTRA: Pasos Largos
04 AZA OSTIRALA 20:00 TXOTXONGILOEN MOSTRA: Mierda de ciudad
03 AZA OSTEGUNA 20:00 TXOTXONGILOEN MOSTRA: Trabajos de interior
02 AZA ASTEAZKENA 20:00 TENÉIS QUE VENIR A VERLA
30 URR - 31 URR HAINBAT EGUN 19:30 El vasco
30 URR IGANDEA 17:00 Tadeo Jones 3
26 URR ASTEAZKENA 20:00 918 GAU
23 URR - 24 URR HAINBAT EGUN 19:30 En los márgenes
23 URR IGANDEA 17:00 Un héroe samurái
22 URR LARUNBATA 18:00 TARTALO, GAZTAREN SEKRETUA
19 URR ASTEAZKENA 20:00 ZURE PLATEREAN HASTEN DA MUNDUA
16 URR - 17 URR HAINBAT EGUN 19:30 Viaje al paraíso
16 URR IGANDEA 17:00 Operación Bebé Oso
12 URR ASTEAZKENA 20:00 Argentina 1985
07 URR - 10 URR HAINBAT EGUN 19:30 La vida padre
09 URR IGANDEA 17:00 DC super maskoten liga
08 URR LARUNBATA 18:00 MUNDUARI ITZULIA 80 EGUNETAN
05 URR ASTEAZKENA 20:00 FIRE OF LOVE
01 URR - 02 URR HAINBAT EGUN 19:00 ÁFRICA, LAS DOS ORILLAS
28 IRA ASTEAZKENA 20:00 BOST TEILATU
25 IRA - 26 IRA HAINBAT EGUN 19:30 El acusado
25 IRA IGANDEA 17:00 Minions: El origen de Gru
21 IRA ASTEAZKENA 20:00 BOLANTE BATEN HISTORIA
18 IRA - 19 IRA HAINBAT EGUN 19:30 Ali & Ava
18 IRA IGANDEA 17:00 Marmaduke
11 IRA - 12 IRA HAINBAT EGUN 19:30 Dios mío, ¿pero qué nos has hecho?
11 IRA IGANDEA 17:00 Elkano, lehen mundu bira
29 EKA ASTEAZKENA 20:00 REGRESO A REIMS
22 EKA ASTEAZKENA 20:00 CINCO LOBITOS
17 EKA OSTIRALA 20:00 GARI & MALDANBERA
15 EKA ASTEAZKENA 20:00 RED ROCKET
08 EKA ASTEAZKENA 20:00 PARIS, DISTRITO 13
01 EKA ASTEAZKENA 20:00 ARTHUR RAMBO
29 MAI - 30 MAI HAINBAT EGUN 19:30 Alcarràs
29 MAI IGANDEA 17:00 Go Fish: ¡Salvemos el mar!
25 MAI ASTEAZKENA 20:00 AITA MARI
22 MAI - 23 MAI HAINBAT EGUN 19:30 Compartimento Nº 6
22 MAI IGANDEA 17:00 Buscando a la mágica Doremi
20 MAI OSTIRALA 20:00 KORRONTZI
18 MAI ASTEAZKENA 20:00 LAS ILUSIONES PERDIDAS